Usługi

Potrafimy rozwiązać najbardziej skomplikowane sprawy.

Sprawy rozwodowe

Rozwód, to bardzo przykry czas w życiu kobiety, jak i mężczyzny. Różnica zdań, oraz chęć rozpoczęcia nowego życia, sprawia, że ludzie bardzo często decydują się na rozstanie. Potrzebujesz pomocy w sprawie rozwodowej? Pomożemy.

Obserwacja osób

Zleceniodawca, często decyduje się na obserwację współmałżonka podejrzewając zdradę. Równie często obserwacja ma miejsce w biznesie. Ludzie decydują się na obserwacje osób z firmy konkurencyjnych. Zapytaj naszego eksperta.

Poszukiwanie osób

Zaginięcie osoby to wielki cios dla rodziny i najbliższych. W takiej sytuacji należy skorzystać z pomocy prywatnego detektywa. Nie zwlekaj. W razie problemów dzwoń do nas jak najszybciej. Czas ma tu duże znaczenie.

Ustalenie adresu zamieszkania

W obecnych czasach niezwykle trudno jest ustalić aktualny adres zamieszkania. Wszystko za sprawą mobilności ludzi. Nie problem jest przeprowadzić się do innego miasta, czy nawet kraju. Wybór doświadczonego detektywa ma tutaj duże znaczenie.

Ustalenie majątku

Jeśli masz problemy z dłużnikiem, który zawzięcie sądzi, że nie posiada majątku, rozwiązaniem jest agencja detektywistyczna HESUS PROTECTION.

Sprawy spadkowe

Spadek zazwyczaj kojarzy się z otrzymaniem majątku od bliskiej osoby. Niestety jednak rodzina nie okazuje radości gdy wchodzą pieniądze czy posiadłości. Jedynym rozwiązaniem w sporze między członkami rodziny może być detektyw. Zadzwoń i zapytaj jak możemy Ci pomóc.